סיון פרג'
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
מנהל פעילות חברה חרדית – בנק הפועלים

בשנים האחרונות צמחו לא מעט עסקנים ומנהלי קשרי קהילה במגזר החרדי. עם השנים גם החברות והגופים הגדולים ביותר במשק הבינו כי כדי להביא לקוחות מהמגזר החרדי נדרשת פנייה ישירה, כזו שחרדים מבינים את שפתה ואת מאפייניה. למגזר החרדי יש צרכים משלו, מאפיינים משלו ולעיתים גם הגבלות דתיות שלא מאפשרות לו לקבל את מידת השירות הרצויה. 

אבל אם יש מישהו שחתום על חלק משמעותי מהמהפך הזה, אולי אפילו על החלק המשמעותי ביותר, הוא אלי רבינוביץ (38) המשמש כמנהל פעילות מגזר חרדי בבנק הגדול במדינה. לא עוד גוף קטן שמנסה לצוד אברכים כדי להכניסם למעגל הלקוחות, אלא פעילות ממוסדת המיועדת למגזר החרדי באחד מהגופים הפיננסיים המובילים בישראל.  

במהלך שנותיו בבנק הפועלים, פעל רבינוביץ להעמקת פעילות הבנק בקרב המגזר החרדי בכל תחומי הבנקאות ולהתאמת מוצרי ונהלי הבנק לאורח החיים החרדי. במקביל לשינוי התודעתי שיצר בעצם נוכחותו בתפקיד – שהוכיח כי גם הגופים הגדולים במשק מעוניינים להעניק שירות הולם למגזר החרדי, רבינוביץ הוביל לא מעט שינויים שהיום כבר נראים כברורים מאליהם. 

למרות שרק לפני שנה קיבל את מינוייו למנהל כל תחום פעילות הבנק מול המגזר החרדי – רבינוביץ חתום על מהפכת שירות שכבר הפכה למודל לחיקוי. אנשים רבים מתוך החברה החרדית נעזרים בו כדי לקבל ייעוץ, הכוונה וסיוע, והוא מצדו פועל כדי לסייע ככל הניתן. במסגרת עבודתו מבצע רבינוביץ לא מעט עבודות שטח כדי להכיר את צרכי התושבים באזורים שונים ברחבי הארץ, הוא לומד את הצרכים שמאפיינים כל אזור ופועל בהתאם על מנת לספק את רמת השירות הגבוהה ביותר והמותאמת ביותר למגזר. 

מה הייתה העבודה הראשונה שלך?

"מזכיר בוועד הרבנים לענייני צדקה". 

איפה אתה רואה את עצמך בגיל 50?

"מקווה בעז"ה להמשיך לשרת ולהיות שליח נאמן של הציבור החרדי".

השדרה